VR Oyun Oynamaya Başla!

Hadi! Sanal Gerçekliği Deneyimlemek İçin Hazırsan Başlayalım...

Merhaba! VR Çocuk platformundan indirebileceğiniz RevolVR tarafından geliştirilen oyunlarla, sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilirsiniz. VR Çocuk, çocuklar için geliştirilmiş sanal gerçeklik üretim platformudur. “Sanal gerçeklik” konusunu daha iyi tanıyabilmek adına platformda üretmeye başlamadan önce deneyim sağlanması tavsiye edilir. Aşağıdaki oyunları, üzerilerine tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

DİKKAT: Oyunlar “RevolVR Kontrolcüsü” ile oynanmaktadır. Öncelikle aşağıdaki “Revol VR” uygulamasını indiriniz ve VR Konsolu (fener) ile kalibrasyon sağlayınız. Artık VR Gözlüğünüzü takıp oynamaya hazırsınız!

İNDİR

  1.   Ping Pong VR Oyunu İndir
  2.  Coca Cola VR Oyunu İndir
  3.  Zombies VR Oyunu İndir
  4.  StarWarz VR Oyunu İndir
  5.  Halloween VR Oyunu İndir
  6.  KatanaJuice VR Oyunu İndir
  7.  Saloon VR Oyunu İndir

 

© VR ÇOCUK TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

VR Çocuk; VR Çocuk’a ait olan tüm metin, grafik görselleri ve yazılımlarla ilişkili tüm telif haklarını elinde tutmaktadır ve işbu belgeyle burada yayımlanan belgeleri yalnızca bilgileri iletme veya görüntüleme amaçları doğrultusunda elektronik olarak kopyalamanıza izin verir. Bu web sitesindeki hiçbir dosyayı tekrarlayan yayın amacıyla aktaramaz, tadil edemez ya da başka bir şekilde değiştiremezsiniz veya VR Çocuk’un yazılı izni olmadan sitenin içerdiği bilgileri yazdıramazsınız. Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, burada yer alan hiçbir madde VR Çocuk’un herhangi bir telif hakkı, patent veya ticari marka ile ilişkili herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanamaz.

vrcocukVR Oyun